Asistent / ka predaja v kancelárii, manažér kancelárie

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

A.Bernoláka 51, Dom Odborov, Žilina 010 01, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 3000 EUR/mesiac, provízny systém + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja, práca v kancelárii.
Komunikácia s novými a súčasnými zákazníkmi, obchodné poradenstvo.
Práca na základe mandátnej zmluvy. Práca je vhodná aj pre dôchodcov.

zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
kontinuálne vzdelávanie,
rýchly kariérny rast,
zaškolenie a zapracovanie pod vedením skúsených manažérov,
pozícia je vhodná pre profesionálov, aj absolventov, ktorí majú ambície na kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

PONÚKAME VÁM:
- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívnu a zmysluplnú prácu v priateľskom kolektíve
- po skúšobnej dobe MOŽNOSŤ PRACOVNÉHO POSTUPU!!!
- zaujímavé týždenné a mesačné odmeny
- flexibilný pracovný čas.
Ak si Vás vyberieme, pozveme Vás na informatívne stretnutie, na ktoré príďte včas. PO TELEFÓNE INFO NEPODÁVAME ! Pošlite žiadosť s tel. kontaktom na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť,samostatnosť a cieľavedomosť,
zodpovedný prístup k plneniu úloh a cieľov spoločnosti,
presvedčivé, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa, pozitívny prístup, vytrvalosť, odvaha,
ambície pre osobný rast

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2221560  Dátum zverejnenia: 26.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3000 EUR/mesiac, provízny systém + mimoriadne odmeny