Obchodný riaditeľ so skúsenosťami v priamom predaji

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Karadžičova 16, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 5000 EUR/mesiac, bonusy naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie, vedenie a organizácia tímu
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu, cieľov a aktivít (výsledky hlási priamo generálnemu riaditeľovi)
- prijímanie a starostlivosť o nových obchodných manažérov a konzultantov
- personálny rozvoj členov tímu

- bezplatné vzdelávanie zamerané na znalosti a osobné zručnosti
- bezplatné priestory vrátane kompletného vybavenia kancelárie (nábytok, výrobky na prezentácie, marketingové materiály)
- bezplatné využitie spolupracujúcich odborníkov a administratívnej podpory
- možnosť sebarealizácie spočívajúcej v zaujímavej práci s klientom a vedenie vlastného tímu spolupracovníkov
- prácu v pozitívnom prostredí
- časovú flexibilitu práce

Informácie o výberovom konaní

POPIS POZÍCIE:
Obchodný riaditeľ je zodpovedný za vybudovanie tímu obchodných manažérov a konzultantov v spoločnosti ZEPTER, ktorá pôsobí formou multi level marketingu v oblasti priameho predaja. Obchodný riaditeľ organizuje svoju a ich prácu, je zodpovedný za výsledky celého tímu. Stará sa o sieť regionálnych kancelárií, personálny rozvoj svojho tímu.
Obchodný riaditeľ je priamo podriadený generálnemu riaditeľovi, ktorému pravidelne predkladá výsledky.
Pracovná pozícia je určená pre kandidátov pôsobiacich v priamom predaji, ktorí disponujú manažérskymi zručnosťami, radi pracujú v tíme, radi komunikujú, majú príjemné vystupovanie zmysel pre zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na pozícii obchodný riaditeľ / obchodný manažér v priamom predaji sú nevyhnutnosťou
- silná orientácia na obchod, plnenie cieľov a dosahovanie obchodných výsledkov
- osobnosť s prirodzenou autoritou a motivačnými schopnosťami
- veľmi dobré komunikačné, organizačné a analytické schopnosti
- príjemné vystupovanie a zmysel pre zodpovednosť
- flexibilita a priebojnosť
- ochota cestovať

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2090674  Dátum zverejnenia: 23.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 5000 EUR/mesiac, bonusy naviac