Asistent predaja Rožňava

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 49, SBD, Rožňava, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1000 EUR/mesiac, provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníka, predaj, prezentovanie výrobkov, administratíva.
Práca vhodná aj pre mladých, ale aj vekovo starších ľudí.
Práca na mandátnu zmluvu.
možný fixný plat 400 €

flexibilný pracovný čas, kariérny rast, mesačné odmeny, bezplatné vzdelávanie,

Informácie o výberovom konaní

Ak máte vážny záujem pracovať - pošlite žiadosť mailom.
Ak si vás vyberieme - pozveme Vás na pohovor mailom.
Informáce po telefóne ani mailom nepodávame, všetko sa dozviete na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravý životný štýl

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, pravdovravnosť, disciplinovanosť a chuť pracovať

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2066606  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac, provízny systém