Obchodný reprezentant pre divíziu Medical s možnosťou rýchleho postupu na manažérsku pozíciu

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná medzinárodná spoločnosť prijme obchodných reprezentantov pre predaj jedinečných certifikovaných zdravotníckych prístrojov pre široký okruh spotrebiteľov. Možnosť rýchleho kariérneho postupu na manažérske pozície. Práca je na mandátnu zmluvu.

zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
bezplatné profesionálne vzdelávanie a tréningy
motivujúce finančné ohodnotenie
flexibilná pracovná doba
možnosť rýchleho kariérneho rastu
možnosť pôsobenia vo svojom regióne

Ak je táto pozícia pre Vás zaujímavá, zašlite nám prosím Váš životopis na doleuvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie,
schopnosť učiť sa nové veci,
tímový hráč

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2066599  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dosiahnutých výsledkov