Asistent/ka kancelárskeho predaja

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny spôsob odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou v 40 krajinách sveta ponúka prácu pe predajcov a obchodných konzultantov .Jedná sa o predaj zdravotníckych prístrojov priamo v kanceláriách v NR,LC,BB a RS.
Práca je na mandátnu zmluvu.

zázemie stabilnej spoločnosti
príjemný kolektív
flexibilná pracovná doba
bezplatné školenia

Zašlite prosím svoj životopis na [email protected],pozveme vás telefonicky na prijímací pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo,obchod

komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
ochota pracovať

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1960481  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny spôsob odmeňovania