Asistent/ka predaja v kancelárii v Michalovciach

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac, provízny systém + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprostredkovanie predaja, práca v kancelárii, komunikácia so zákazníkmi,
Práca na základe mandátnej zmluvy. Práca je vhodná aj pre dôchodcov

PONÚKAME VÁM:
- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívnu a zmysluplnú prácu v mladom kolektíve
- po skúšobnej dobe MOŽNOSŤ PRACOVNÉHO POSTUPU!!!
- zaujímavé mesačné a týždenné odmeny

Ak si Vás vyberieme, pozveme Vás na informatívne stretnutie, na ktoré príďte včas. PO TELEFÓNE INFO NEPODÁVAME ! pošlite žiadosť s tel. kontaktom na mail:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Presvedčivé, príjemné a nenásilné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci, vytrvalosť a odvaha, zmysel pre humor. Ambície pre osobnostný a kariérny rast. Komunikatívnosť,samostatnosť,zodpovednosť, bezúhonnosť

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1956810  Dátum zverejnenia: 13.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, provízny systém + mimoriadne odmeny