Obchodný konzultant

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Námestovo, Dolný Kubín, okres Dolný Kubín, okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac, provízny systém a bónusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie predaja a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových klientov
-poskytovanie odborného poradenstva
- práca v kancelárii a komunikácia so zákazníkmi
- práca je vhodná aj pre študentov a dôchodcov
- práca na mandátnu zmluvu

- zamestnanie v úspešnej dynamickej spoločnosti
-priateľský kolektív a rodinné prostredie
- veľmi zaujímavé platové ohodnotenie,provízny systém a bónusy
-možnosť dlhodobej spolupráce
- samostatná organizácia pracovného času
-priestor pre Vaše nápady,sebarealizáciu,možnosť vyniknúť

Informácie o výberovom konaní

zasielať CV (životopis) e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,obchodný duch,príjemné vystupovanie,príjemný vzhľad,
-zodpovednosť,schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,otvorenosť novým veciam,príležitostiam
- skúsenosti v oblasti predaja - výhodou

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1837792  Dátum zverejnenia: 17.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, provízny systém a bónusy