Asistent pre manažéra do kancelárie Sabinov

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
okres Sabinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac, Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníka, telefonické pozvanie do kancelárie, prezentovanie výrobkov, malá administratíva.
Práca na mandátnu zmluvu.

flexibilný pracovný čas, kariérny rast, mesačné odmeny, bezplatné vzdelávanie,

Na výberové konanie vás budem kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom, po telefóne info. nepodávam, životopis posielajte na e-mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, asertivita,flexibilita,vystupovanie

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1830674  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, Provízny systém