Hľadáš prácu v BB ,MT ,alebo v LC? Predajca

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Martin, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných,komunikatívnych ľudí do našich kancelárií.
Jedná sa o kancelársky predaj zdravotníckych,certifikovaných výrobkov.Práca je na mandátnu zmluvu.

práca v príjemnom kolektíve
flexibilná pracovná doba
bezplatné zaškolenie

Zašlite svoj životopis na e-mail francis @centrum .sk,pozveme vás na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, obchod

komunikatívnosť
zodpovednosť
chuť pracovať

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1819892  Dátum zverejnenia: 31.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém odmeňovania