Seriózna práca v Poprade? Vyškolíme si vás bezplatne. (Reprezentant/ka)

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Drevárska 1, okres Kežmarok, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do existujúceho tímu 3 spoľahlivých a zodpovedných spolupracovníkov na výkon Obchodných konzultantov pre priamy predaj v kancelárii v Poprade.
Práca spočíva v kontakte so súčasnými a s novými zákazníkmi, telefonickom pozvaní na liečbu, asistencii pri prezentácii a v jednoduchej administratíve.
Práca na základe mandátnej zmluvy.

Práca pre silnú a stabilnú spoločnosť, dobré finančné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu, práca v príjemnom kolektíve, možnosť otvoriť si svoju vlastnú kanceláriu na náklady firmy a i.

- riadne vypísané životopisy zasielajte na dole uvedenú mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky pozývať na výberové konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod a podnikanie, manažment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme od uchádzačov zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, reprezentatívnosť, chuť pracovať a vzdelávať sa

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1705023  Dátum zverejnenia: 1.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém