Asistent/ka kancelárskeho predaja

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Trebišov, Spišská Nová Ves, Sobrance, Rožňava, Michalovce, Prešov, Poprad, Revúca
  • Ponúkaný plat (brutto): 800 - 1300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Úspešná medzinárodná spoločnosť ZEPTER PRIJME 3 obchodných MANAŽÉROV pre predaj unikátnych patentovaných produktov priamo v kancelárii.

Ide o priamu komunikáciu s novými i súčasnými zákazníkmi,
telefonické poradenstvo a ľahkou administratívou.
Iné výhody
PONÚKAME VÁM:
- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívne a zmysluplnú prácu v mladom kolektíve
- po skúšobnej dobe MOŽNOSŤ PRACOVNÉHO POSTUPU!!!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Máme životnú šancu pre ľudí:
- pracovitých
- komunikatívnych
- usmievavých
- obchodné skúsenosti výhodou!

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je súčasťou holdingovej spoločnosti Zepter International, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny tovar vysokej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja.
Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou v 40 krajinách sveta.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
Informácie o výberovom konaní
POSTUP:
1) pošlite Váš životopis na email: kpolacekova13@gmail.com + do predmetu napíšte mesto, v ktorom chcete pracovať.
2) obratom oznámime vybraným termín pohovoru
3) príďte včas a v adekvátnom oblečení
Karadžičova 16 Zobraziť na mape
821 08 Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke