Obchodný zástupca, asistent manažéra

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia s novými a súčasnými zákazníkmi, odborné poradenstvo, predaj nových výrobkov

Kontinuálne vzdelávanie, silné zázemie medzinárodnej spoločnosti
Bezplatné zaškolenie a zapracovanie pod vedením skúsených manažérov.
Pozícia je vhodná pre profesionálov aj pre absolventov, ktorí majú ambície na kariérny rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Presvedčivé, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa, pozitívny prístup, vytrvalosť a odvaha. Ambície pre osobnostný rast.
Veselý a spoločenský typ.

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1172483  Dátum zverejnenia: 2.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1500 EUR/mesiac