Servisný mechanik stavebných strojov Caterpillar - Košice

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Železiarenská 96, Šaca
Termín nástupu
ASAP
1 445 EUR/mesiacNástupná mzda je 1445 eur / mesiac . Uvedená je brutto mzda, ktorá je rozdelená na základnú a variabilnú zložku, v súlade s bonusovým systémom prislúchajúcim k danej pozícii. Okrem toho vyplácame 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a každoročne valorizujeme mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do servisného strediska v Košiciach, ktorý zapadne do tímu a pomôže nám napĺňať naše ciele. Vašou úlohou bude:
- zabezpečovať pravidelnú údržbu strojov zn. Caterpillar
- diagnostikovať poruchu a zabezpečiť opravu stavebných strojov

Ponúkame :
- zaujímavú prácu mechanika pre špičkovú značku strojov Caterpillar
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- služobný telefón, notebook a tablet sú samozrejmými pracovnými nástrojmi
-zaujímavý rozvojový program s možnosťou školení na Slovensku a v zahraničí
- otvorenú firemnú kultúru
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)

Štruktúrovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Mechanik - KE. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru (strojár, mechanik)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás, ak spĺňate tieto požiadavky:
- máte technické vzdelanie - SOU, SPŠ
- máte prax v oblasti opráv a údržby strojov min. 2 roky (diagnostika motorov, elektroinštalácie, hydraulické systémy)

- rozumiete písanému textu v anglickom jazyku

- ste ochotný učiť sa nové veci
- ste skúsený užívateľ práce s PC (MS Office)

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Hyžová
E-mail: poslať životopis
ID: 4816163  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 445 EUR/mesiac