Servisný mechanik požičovne stavebných strojov Caterpillar, pobočka Trenčín

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiacNástupná mzda je od 1.300 € vrátane osobného hodnotenia zamestnanca. Môže byť vyššia, závisí od skúseností uchádzača. Ku mzde prislúcha 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do novootváranej pobočky požičovne stavebných strojov a príslušenstva v Trenčíne, ktorý zapadne do nášho tímu a pomôže nám napĺňať naše ciele. Vašou úlohou bude:
- zabezpečovať pravidelnú údržbu strojov zn. Caterpillar, Wacker Neuson, Ausa, Atlas Copco, Ditch Witch, Vermeer, JLG a iných
- diagnostikovať poruchy a zabezpečiť opravy stavebných strojov a pracovných plošín

Ponúkame:
- dynamickú a zmysluplnú prácu v dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku s možnosťou sebarealizácie
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- dobré pracovné podmienky a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)
- reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu

Štruktúrovaný životopis, spolu s motivačným listom pošlite na adresu
[email protected] s uvedením predmetu: "Mechanik požičovne TN". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opravy stavebných strojov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov
- základná znalosť anglického jazyka - výhodou
- práca s diagnostikou strojov - výhodou
- prax v oblasti pracovných plošín - výhodou
- zručnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4790478  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac