Servisný mechanik stavebných strojov Caterpillar, Požičovňa strojov a príslušenstva, pobočka Žilina

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Hruštiny 33, Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
15.1.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecifikácia potrebných náhradných dielov a prípravkov potrebných na opravy strojov flotily požičovne a následné vykonanie servisu stavebných strojov a príslušenstva v odpovedajúcej kvalite a v čase.
Dohliada na prevedenie opravy s minimálnymi nákladmi.

Ponúkame:
- dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
- výborné pracovné podmienky
- sociálny program spoločnosti
- servisné školenia

Štrukturovaný životopis prosím posielajte do 30.11.2013 e-mailom na adresu: [email protected] s uvedením predmetu: Servisný mechanik stavebných strojov Caterpillar, POŽIČOVŇA STROJOV A PRÍSLUŠENSTVA, pobočka Banská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opravy stavebných strojov - výhodou

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov a príslušenstva
- technická ANJ (čítanie manuálov v ANJ)- výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- vodičský preukaz typu C - výhodou

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 382735  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou