Technik požičovne pobočka Banská Bystrica

Zeppelin SK s.r.o.

Zvolenská cesta 14605/50, 974 05 Banská Bystrica - Kráľová, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
1.4.2017 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzky schopnosti a stavu okamžitého nasadenia do prenájmu všetkých strojov a zariadení flotily požičovne na príslušnom stredisku,
- vykonávanie technických prehliadok zariadení pri ich preberaní od zákazníka,
- prenájom strojov a zariadení flotily požičovne zákazníkom Zeppelin SK
- tvorba a evidencia dát a informácií v informačnom systéme Zeppelin SK,
- zabezpečuje vedenie požadovanej dokumentácie
- uzatváranie zmlúv podľa platnej smernice
- vystavovanie faktúr, dobropisov

Ponúkame:
- dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
- motivačný systém odmeňovania
- výborné pracovné podmienky - pravidelné odborné školenia
- sociálny program spoločnosti

Váš životopis prosím posielajte na adresu [email protected] s uvedením predmetu e-mailu: Technik požičovne Zeppelin SK pobočka Banská Bystrica. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- reprezentatívne a zodpovedné vystupovanie

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2932560  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou