Caterpillar - Servisný mechanik stavebných strojov - Žilina

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Hruštiny 33, Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
15.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie servisu stavebných strojov.
- Realizácia diagnostiky poruchy stroja za pomoci notebooku. Diagnostika je v anglickom jazyku.
- Servisné práce mechanik vykonáva na začiatku v dielni, postupne prechádza na samostatnú prácu v teréne - opravu stavebných strojov priamo u zákazníka (na mieste, kde sa pokazia). Poľný mechanik má k výkonu práce pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma.

Ponúkame:
- dynamickú a zmysluplnú prácu v dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku s možnosťou sebarealizácie
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- výborné pracovné podmienky a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)
- reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu

Štrukturovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Servisný mechanik - pobočka Žilina. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka, technické, elektrotechnické, strojárske, mechatronické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov/automobilov
- technická ANJ (čítanie manuálov v ANJ)- výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- vodičský preukaz typu C - výhodou

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2853190  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou