Asistent/ka vedúceho pobočky a servisného strediska Zeppelin SK, Caterpillar

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 10, Bratislava - Žabí majer
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svojou činnosťou zabezpečuje administratívny chod pobočky vrátane kancelárskych potrieb, rozmnožovanie/kopírovanie dokumentov, odosielanie a príjem došlej pošty, odvody do banky, zásobovanie kuchynky atď.
Zabezpečuje styk s poštou a kuriérnymi službami.
Zodpovedá za objednávanie, vydávanie a evidenciu stravných lístkov v rámci pobočky.
Komunikuje a zabezpečuje potrebné dokumenty s colnicou.
Kontroluje, eviduje, objednáva respektíve dopĺňa ochranné pracovné prostriedky.
Fakturuje servisné zákazky, vedie evidenciu hodín mechanikov, distribúciou a archiváciou faktúr prispieva k ukončeniu servisných zákaziek.
Vedie dochádzku pracovníkov celej pobočky.

Ponúkame:
- dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
- výborné pracovné podmienky - pravidelné odborné školenia
- sociálny program spoločnosti

Štruktúrovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: zuzana.laucek@zeppelin.com s uvedením predmetu: Asistent/ka vedúceho pobočky a servisného strediska Zeppelin SK, Caterpillar. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aktívna znalosť Microsoft Office.
Prax v oblasti styku s colnicou - výhodou.
Komunikatívnosť, ochota a asertivita voči zákazníkom.
Kultivovanosť vystupovania.
Časová flexibilita a ochota učiť sa.
Schopnosť tímovej spolupráce.
Zodpovednosť a dôslednosť pri plnení zverených úloh.

Firma Zeppelin SK s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako výhradný zástupca renomovaných výrobcov cestných a stavebných strojov, motorov a generátorov značiek CATERPILLAR a TRACTOTECHNIK. Súčasťou obchodnej stratégie je predaj, prenájom a komplexný servis strojov a techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zvolenská cesta 14605/50
974 05 Banská Bystrica - Kráľová
ID: 2804421   Dátum zverejnenia: 9.11.2016