Asistent/ka vedúceho pobočky a servisného strediska Zeppelin SK, Caterpillar

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 10, Bratislava - Žabí majer
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svojou činnosťou zabezpečuje administratívny chod pobočky vrátane kancelárskych potrieb, rozmnožovanie/kopírovanie dokumentov, odosielanie a príjem došlej pošty, odvody do banky, zásobovanie kuchynky atď.
Zabezpečuje styk s poštou a kuriérnymi službami.
Zodpovedá za objednávanie, vydávanie a evidenciu stravných lístkov v rámci pobočky.
Komunikuje a zabezpečuje potrebné dokumenty s colnicou.
Kontroluje, eviduje, objednáva respektíve dopĺňa ochranné pracovné prostriedky.
Fakturuje servisné zákazky, vedie evidenciu hodín mechanikov, distribúciou a archiváciou faktúr prispieva k ukončeniu servisných zákaziek.
Vedie dochádzku pracovníkov celej pobočky.

Ponúkame:
- dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
- výborné pracovné podmienky - pravidelné odborné školenia
- sociálny program spoločnosti

Štruktúrovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: zuzana.laucek@zeppelin.com s uvedením predmetu: Asistent/ka vedúceho pobočky a servisného strediska Zeppelin SK, Caterpillar. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aktívna znalosť Microsoft Office.
Prax v oblasti styku s colnicou - výhodou.
Komunikatívnosť, ochota a asertivita voči zákazníkom.
Kultivovanosť vystupovania.
Časová flexibilita a ochota učiť sa.
Schopnosť tímovej spolupráce.
Zodpovednosť a dôslednosť pri plnení zverených úloh.

Firma Zeppelin SK s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako výhradný zástupca renomovaných výrobcov cestných a stavebných strojov, motorov a generátorov značiek CATERPILLAR a TRACTOTECHNIK. Súčasťou obchodnej stratégie je predaj, prenájom a komplexný servis strojov a techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zvolenská cesta 14605/50
974 05 Banská Bystrica - Kráľová
ID: 2804421   Dátum zverejnenia: 9.11.2016