Vedúci predaja servisných služieb stavebných strojov Caterpillar

Zeppelin SK s.r.o.

Zvolenská cesta 14605/50, Banská Bystrica - Kráľová, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a podporuje pozície predajcov servisných služieb a interných predajcov náhradných dielov,
- stanovuje obchodnú stratégiu pre pozície predajcov servisných služieb a interných predajcov náhradných dielov,
- implementuje stratégiu predaja náhradných dielov v e-obchode,
- definuje odmeňovací systém/motiváciu pre predajcov servisných služieb a interných predajcov náhradných dielov vrátane vyhodnocovania,
- pripravuje marketingové programy s cieľom rastu podielu na trhu náhradných dielov a tržieb,
- zodpovedá za internú komunikáciu aktivít servisných služieb vrátane vyhodnocovania efektivity predajcov
- sleduje a získava informácie z trhu/ od konkurencie a hodnotí trend
- zodpovedá za spoluprácu s dodávateľom Caterpillar pri zaisťovaní súladu firemnej stratégie v oblasti servisných služieb, aktivít/programov a produktov
- plánuje rozvoj kompetencií (Soft/Hard) predajných pozícií v spolupráci s vedúcim ľudských zdrojov

Ponúkame:
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- notebook s príslušným programových vybavením a prístupom na Internet
- Smarthphone
- služobný automobil aj na súkromné účely
- výborné pracovné prostredie
- sociálny program spoločnosti

Vaše životopisy spolu s motivačným listom prosím posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] s uvedením predmetu e-mailu: Vedúci predaja servisných služieb stavebných strojov Caterpillar.

Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax s vedením tímu prípadne projektov (5 rokov)
Prax v oblasti marketingu - výhodou
Strategické plánovanie
Riadiace a organizačné schopnosti
Dôslednosť a náročnosť pri práci
Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
Schopnosť robiť rozhodnutia a prijať zodpovednosť
Reprezentatívne a zodpovedné vystupovanie
Zákaznícka orientácia
Schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2274993  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou