Servisný mechanik stavebných strojov Caterpillar, pobočka Košice

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Železiarenská 96, Šaca
Termín nástupu
dohodou
930 EUR/mesiacNástupná základná mzda je 930 €, k tomu prislúcha osobné hodnotenie vo výške 100€ + skúsenostný bonus (v závislosti od praxe uchádzača). K tomu ročne vyplácame 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho servisného strediska v Košiciach, ktorý zapadne do tímu a pomôže nám napĺňať naše ciele. Vašou úlohou bude:
- zabezpečovať pravidelnú údržbu strojov zn. Caterpillar
- diagnostikovať poruchu a zabezpečiť opravu stavebných strojov
- noví kolegovia vykonávajú servisné práce na začiatku na dielni, neskôr prechádzajú na samostatnú prácu v teréne - priamo u zákazníkov (majú pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma)

Ponúkame:
- dynamickú a stabilnú prácu v dobre etablovanej zahraničnej obchodnej spoločnosti, pri ktorej sa budete môcť realizovať
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- výborné pracovné podmienky, dobrého šéfa a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)

Štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom, prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: "Servisný mechanik Košice". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opravy stavebných strojov

Počet rokov praxe

1

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov
- základná znalosť anglického jazyka
- čítanie elektrických a hydraulických schém - výhodou
- práca s diagnostikou strojov - výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1246306  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac