Medicínsky reprezentant - Banská Bystrica, Zvolen a okolie

Zentiva

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

Pracovné skúsenosti a znalosti:
• Vysokoškolské vzdelanie (farmaceutického, lekárskeho, prírodovedného alebo veterinárneho smeru);
• Prax medicínskeho reprezentanta alebo prax v obchode výhodou;
• Komunikatívnosť, samostatnosť;
• Prezentačné a organizačné schopnosti;
• Zodpovedný prístup k práci;
• Znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet);

Personálne kvality a schopnosti:
• Samostatnosť, komunikatívnosť;
• Vysoké pracovné nasadenie;
• Zodpovednosť a spoľahlivosť;
• Prezentačné a organizačné schopnosti ;
• Schopnosť efektívneho vyjednávania;
• Pozitívny a proaktívny prístup k riešeniu problémov;

Čo ponúkame?

• Zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti;
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie;
• Systém firemných benefitov;
• Služobný automobil aj na súkromné účely;

Čo bude vaša práca?

• Pravidelné návštevy praktických a odborných lekárov za účelom odbornej propagácie výrobkov spoločnosti Zentiva a.s.;
• Prezentácie na odborných seminároch;
• Organizácia akcií pre odbornú verejnosť;
• Pravidelná analýza a týždenné reportovanie návštev priamemu nadriadenému;

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
ID: 2874823  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.