Medicínsky reprezentant (Praluent) SK Západ

Zentiva a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

• Vysokoškolské vzdelanie (ideálne farmaceutického, lekárskeho, prírodovedného alebo veterinárneho smeru)
• Prax medicínskeho reprezentanta najmenej 5 rokov
• Skúsenosti v rámci terapeutickej skupiny (CVS)
• Vysoká medicínska a produktová zorientovanosť
• Znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet)
• Znalosť AJ výhodou
• Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• Prezentačné a organizačné schopnosti
• Zodpovedný prístup k práci
• Vysoké pracovné nasadenie
• Schopnosť efektívneho vyjednávania
• Pozitívny a proaktívny prístup k riešeniu problémov

Čo ponúkame?

• Priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
• Pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
• Služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
• Nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

• Pravidelné návštevy praktických a odborných lekárov za účelom odbornej propagácie výrobkov spoločnosti Sanofi.;
• Prezentácie na odborných seminároch;
• Organizácia akcií pre odbornú verejnosť;
• Pravidelná analýza a týždenné reportovanie návštev priamemu nadriadenému;

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2707404  Dátum zverejnenia: 30.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.