Medicínsky reprezentant (zástup počas materskej dovolenky)

Zentiva a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • VŠ vzdelanie (medicínskeho, prírodovedeckého, humanitného smeru výhodou)
  • praktické skúsenosti na pozícií medicínsky reprezentant
  • znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet)
  • schopnosť efektívneho vyjednávania
  • prezentačné a organizačné zručnosti a schopnosti
  • samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • budovanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi, získavanie nových významných zákazníkov
  • aktívna implementácia aktuálnej stratégie s cieľom plnenia stanovených cieľov
  • plánovanie a realizácia predajných návštev kľúčových zákazníkov vo zverenom regióne
  • pravidelná analýza a reportovanie priamemu nadriadenému
  • aktívna účasť na mítingoch a stretnutiach

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
ID: 2176021  Dátum zverejnenia: 9.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.