Obchodny reprezentant CHC

Zentiva a.s.

okres Žarnovica, okres Hlohovec, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • vysokoškolské vzdelanie (farmaceutického smeru)
  • prax v lekárni vítaná
  • prax medicínskeho reprezentanta alebo prax v obchode výhodou
  • komunikatívnosť, samostatnosť
  • prezentačné a organizačné schopnosti
  • zodpovedný prístup k práci
  • znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet)

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • pravidelné návštevy lekární za účelom komunikácie o produktoch spoločnosti sanofi-aventis Pharma Slovakia a Zentiva a.s.
  • prezentácie na odborných seminároch
  • organizácia akcií pre odbornú verejnosť
  • pravidelná analýza a týždenné reportovanie návštev priamemu nadriadenému
  • starostlivosť o zverený región (Hlohovec, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Zlaté Moravce, Žarnovica)
  • zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2115208  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.