Medicínsky reprezentant

Zentiva a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • vysokoškolské vzdelanie (farmaceutického, lekárskeho, prírodovedného alebo veterinárneho smeru)
  • prax medicínskeho reprezentanta alebo prax v obchode výhodou
  • komunikatívnosť, samostatnosť
  • prezentačné a organizačné schopnosti
  • zodpovedný prístup k práci
  • znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet)

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • pravidelné návštevy praktických a odborných lekárov za účelom odbornej propagácie výrobkov spoločnosti Zentiva a.s.
  • prezentácie na odborných seminároch
  • organizácia akcií pre odbornú verejnosť
  • pravidelná analýza a týždenné reportovanie návštev priamemu nadriadenému
  • starostlivosť o zverený región (Bratislava)

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
ID: 2076430  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.