Key Account Manager

Zentiva a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • vysokoškolské vzdelanie/stredoškolské vzdelanie
  • skúsenosť vo farmaceutickom biznise alebo rýchloobratkovom biznise na obdobnej pozícii
  • schopnosť vyjednávať
  • vysoká úroveň prezentačných zručností
  • analytické a strategické myslenie
  • vysoké pracovné nasadenie, kreativity, flexibilita
  • PC zručnosti: MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet - užívateľská úroveň

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • plánovanie a realizácia predajných návštev vo zverenom regióne (BB, ZV, DT, KA, VK, LC, PT, BR, RS, LM, RK, TS, DK, NO)
  • spätná väzba priamemu nadriadenému
  • pravidelné reportovanie aktivít v systémoch spoločnosti
  • získavanie informácií o situácií na trhu a o konkurencii s cieľom zvýšenia predaja a upevnenia pozície na trhu
  • organizácia a príprava odborných seminárov pre majiteľov lekární, lekárnikov, laborantov, zamestnancov distribučných spoločností a odbornú verejnosť, ich vzdelávanie, a informovanie o produktoch a cenách
  • príprava a implementácia territory plánov vo vzťahu k aktuálnemu obdobiu a zverenému regiónu
  • pravidelné analýzy predajov, kontrola nákladov

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2062822  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.