District Sales Manager

Zentiva a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • VŠ vzdelanie - odbor farmácia, medicína, prírodné vedy
  • skúsenosti s riadením predajného tímu
  • orientácia na zákazníka a výsledky
  • analytické a obchodné zručnosti
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • PC znalosti - Microsoft Windows, MS Office
  • anglický jazyk - pokročilý

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • vedenie a riadenie predajného tímu
  • komunikácia s KOLs
  • pravidelné analýzy predajov a kontrola nákladov
  • plánovanie a reporting
  • spolupráca s odbornou verejnosťou
  • spolupráca na príprave a realizácii marketingových aktivít

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 1787121  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.