Asistentka

Zentiva a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • anglický jazyk - aktívne
  • skúsenosti na pozícii asistentka
  • PC znalosti: Windows, Internet, MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint
  • znalosť administratívnych procesov
  • dobré komunikačné zručnosti
  • organizačné schopnosti
  • reprezentatívne vystupovanie

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • samostatné zabezpečovanie pridelených úloh súvisiacich s činnosťou oddelenia, organizácia, podpora a vytváranie optimálnych podmienok za účelom plynulého chodu oddelenia
  • archivačná činnosť oddelenia
  • administratívna činnosť: korešpondencia, mailing, objednávanie tovarov a služieb v rámci oddelenia, pracovné úlohy podľa potrieb nadriadeného, administratívne práce spojené s elektronickým schvaľovaním materiálov.
  • reporting, spracovanie reportov
  • kontrola a podpora systému v anglickom jazyku

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1715365  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.