Assistant - part time

Zentiva a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdelanie
  • anglický jazyk - aktívna úroveň (upper - intermediate, advanced)
  • skúsenosti na pozícii asistentka
  • PC znalosti: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
  • vodičský preukaz sk.B - výhodou

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?

  • korešpondencia, mailing, komunikácia s externými spoločnosťami
  • administratívne práce
  • preklady z AJ do SJ a zo SJ do AJ
  • zadávanie a spracovanie podkladov, objednávok v elektronickom systéme

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1705165  Dátum zverejnenia: 1.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.