Java Developer / Bratislava

ZENTITY Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava 5, 811 08, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2500 € / brutto mes. alebo hodinová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj bankovných systémov v programovacom jazyku JAVA.

- stabilná práca v rastúcej firme
- priateľský a neformálny tím
- príjemné pracovné prostredie
- rôzne formy spolupráce (zamestnanecká zmluva, externá spolupráca)
- flexibilná pracovná doba, home office, remote job
- veľmi dobré finančné ohodnotenie
- notebook, mobilný telefón
- stravné lístky
- nástup ihneď alebo podľa dohody

Jedna z najrýchlejšie rastúcich európskych technologických firiem rozširuje svoj tím o nadšeného JAVA vývojára! V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašlite CV!
Radi sa Vám budeme venovať a preberieme s Vami tuto ponuku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítame aspoň krátke pracovné skúsenosti v oblasti
JAVA vývoja
- znalosť platformy J2EE
- vítame skúsenosť s integráciou JSON / REST / Web
Services
- oceníme znalosť bezpečnostných princípov a
kryptografie
- rádi privítame zodpovedného a príjemného
kolegu

ZENTITY - líder v oblasti digitálnych riešení
Sme technologickou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti vývoja, zabezpečenia a integrácie digitálnych riešení pre smartfóny, tablety a responzívny web.
Medzi našich klientov patria významné globálne korporácie – banky, poisťovne a mobilní operátori. Pôsobíme aj v oblasti eHealth či energetiky.

Sídlíme v Prahe a v Bratislave a zastúpenie máme aj v Maďarsku a v USA. Samostatné projekty vedieme aj u významných zákazníkov na Blízkom východe alebo v Južnej Afrike.

Sme stredne veľkou spoločnosťou so zavedeným systémom riadenia kvality. Máme dlhoročné skúsenosti, špičkový a dynamický tím nadšených kolegov. Naša firemná atmosféra je príjemná a otvorená. Kvalita našich riešení v spojení so zásadami firemnej kultúry je jednou z našich konkurenčných výhod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2414837  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2500 € / brutto mes. alebo hodinová odmena