Obchodný zástupca

ZENIT SK s.r.o.

Miesto práce
Slanecká cesta, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat po skúšobnej dobe od 600 do 750 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť hľadá zamestnanca na pozíciu "Obchodný zástupca" pre pobočku v Košiciach.
Náplň práce: komunikácia so zákazníkmi, akvizícia nových klientov, udržiavanie obchodných vzťahov, priamy predaj materiálu na predajni, komunikácia s dodávateľmi, dopyty, objednávky, cenové ponúky, fakturácia a príbuzné činnosti.
Práca v teréne (Východné Slovensko) aj na predajni priamo v Košiciach.

Telefón, počítač, auto na služobné účely

Informácie o výberovom konaní

Posielajte svoj životopis mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zenit SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej firmy Zenit spol. s r.o., ktorá tento rok oslávi 55 rokov od svojho vzniku. Sme obchodná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na dlhodobé partnerské vzťahy s dodávateľmi, zákazníkmi a zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1758582  Dátum zverejnenia: 26.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat po skúšobnej dobe od 600 do 750 EUR