Skladník

ZENIT SK s.r.o.

Miesto práce
Koš
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacnadštandardne preplatená práca nadčas, odmeny za dobrý pracovný výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do dobrého pracovného kolektívu v sklade spoločnosti Zenit SK. Štandardná skladnícka práca s vysokozdvižným vozíkom, manipulácia s materiálom (plastové dosky a doplnky), obsluha formátovacej píly na plasty a hliník. Občasný záskok v rozvoze materiálu.

Výborný kolektív, doprava z Prievidze do obce Koš a nazad zabezpečená zamestnávateľom. Možnosť navštevovať kurz cudzieho jazyka. Permanentka do fitness centra v Prievidzi. Ďalšie výhody môžeme prebrať na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Hľadáme svedomitého a dobre naladeného kolegu s pozitívnym prístupom k práci. Pozícia je vhodná pre tímového hráča, ktorý rád spolupracuje s ostatnými.

Zenit SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej firmy Zenit spol. s r.o., ktorá tento rok oslávi 55 rokov od svojho vzniku. Sme obchodná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na dlhodobé partnerské vzťahy s dodávateľmi, zákazníkmi a zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1419165  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac