Pomocný pracovník - Absolvent

ZEN - Zelená energia, s.r.o.

Miesto práce
Herlianska 59, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
absolventská prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ABSOLVENTSKÁ PRAX NA 4 HODINY DENNE
- preberanie a vydávanie tovaru,
- balenie tovaru,
- usporiadanie skladov,
- starostlivosť o prevádzku.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- získanie pracovných návykov,
- po ukončení absolventskej praxe možnosť nástupu na TPP,
- príspevok do vybraných fitness centier,
- príspevok na regeneráciu vo vybranej kaviarni.

Životopis s motivačným listom posielať mailom na [email protected]
Do predmetu správy prosíme napísať - POMOCNÁ SILA
Vhodných kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mechanik - opravár, Operátor skladovania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme manuálne zručného, pracovitého a zodpovedného zamestnanca na absolventskú prax.
Po ukončení absolventskej praxe je možné sa uplatniť aj na trvalý pracovný pomer.

Spoločnosť so stabilnou diverzifikáciou činností.
Do portfólia spoločnosti spadá predaj stavebného materiálu v predajni ZEN CENTRUM Košice. Zásobujeme vyše 1200 stavieb ročne.
Od roku 2014 spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie a prevádzkuje dve značkové kaviarne COFFEE SHOP PREMIUM v dvoch najväčších nákupných centrách v Košiciach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2308319  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: absolventská prax