Čašník, čašníčka

ZEN - Zelená energia, s.r.o.

Miesto práce
Moldavská 32, Košice
Termín nástupu
15.9.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná sieť kaviarni Coffeeshop Company, hladá zamestnancov pre svoju prevádzku v OC OPTIMA. (2x čašník + 1 manager)

Požiadavky na uchádzačov:
* Predaj a príprava kávy, kávových nápojov a jednoduchého občerstvenia
* Obsluha zákazníkov
* Udržiavanie pracoviska v čistote a iné práce potrebné v kaviarni.

* Zaujímavá práca na TPP pod záštitou renomovanej značky
* Motivujúce platové ohodnotenie
* Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Životopis, motivačný list v SJ spolu s fotografiou prosíme zaslať mailom na adresu peter.singlar(zavináč)zen-sk.eu
Do predmetu e-mailu je potrebné uviesť "CASNIK - CASNICKA"

Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronomické služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Veľmi dobré komikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
* Pracovitosť
* Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup
* Dodržiavanie nastavených systémov značky
* Zdravotný preuka pracovníka v potravinárstve
* Prax v gastronomii na podobnej pozícií výhodou

Spoločnosť so stabilnou diverzifikáciou činností.
Do portfólia spoločnosti spadá predaj stavebného materiálu v predajni ZEN CENTRUM Košice. Zásobujeme vyše 1200 stavieb ročne.
Od roku 2014 spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie a prevádzkuje dve značkové kaviarne COFFEE SHOP PREMIUM v dvoch najväčších nákupných centrách v Košiciach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1842495  Dátum zverejnenia: 28.8.2014