Čašník (UFO watch.taste.groove.)

Zemegula, s.r.o.

Miesto práce
UFO watch.taste.groove., Most SNP, Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4 € / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastal čas na zmenu a my ti ju ponúkame, zväčšujeme náš team a ty môžeš byť jeho súčasťou. Neváhaj, šancu máš len jednu. Hľadáme človeka na pozíciu čašník v reštaurácií UFO watch.taste.groove. Hľadáme zodpovednú, príjemnú, komunikatívnu a odhodlanú osobu, ktorá nemusí vedieť všetko, lebo my sme pripravení, ťa všetko naučiť. Viac ako vedomosti si totiž ceníme férový a zodpovedný prístup.

Práca v stabilnej spoločnosti, v nadštandardnom prostredí zážitkovej gastronómie.
Možnosť vzdelávania sa prostredníctvom rôznych ochutnávok a tastingov.
Motivačné programy zamestnancov.
Reštaurácia je dlhodobo hodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku.
Motivujúce platové ohodnotie a príjemný kolektív.

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu a Vašich referencií, najlepšie aj s Vašou fotografiou, na náš kontaktný e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je prax v zahraničí.
Podmienkou je ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni.
Ďalej vyžadujeme: pracovitosť, flexibilitu, spoľahlivosť, lojálnosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Spoločnosť Zemegula s.r.o. je dlhodobým prevádzkovateľom Vyhliadkovej veže UFO, dominanty hlavného mesta, ktorá okrem jedinečného výhľadu ponúka hosťom špičkovú reštauráciu a dva zážitkové bary. Viac informácii nájdete na: www.u-f-o.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 686185  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.