Rozpisový majster

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s.

Miesto práce
Môťovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
Asap
1 050 - 1 350 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zakladanie a spravovanie zákaziek výroby

- Rozpisovanie práce a materiálu na zákazky

- Spolupracovanie pri vypracovaní kalkulácií prác a materiálu

- Spolupracovanie pri tvorbe plánovania potreby náhradných dielov

- Aktívne komunikovanie s ostatnými oddeleniami

- Zadávanie požiadavok na výrobu a spolupracuje s majstrom pri tvorbe technických nálezov

- Spracovávanie podkladov pre komisionálne prehliadky

- Pravidelné aktualizovanie zákaziek  v systéme

- Spolupracovanie s oddelením plánovania výroby pri príprave plánovania práce a materiálov

- Zabezpečovanie dostatočného množstvo materiálov pre výrobu

- Vytváranie a aktualizovanie rozpisu práce a materiálu pre majstrov výroby

Benefity sociálneho programu podľa kolektívnej zmluvy:

- príspevok k dovolenke a k Vianociam

- príspevok pri narodení dieťaťa

- príspevok na detské tábory

- odmena pri životnom jubileu

- 1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce

- 7,5 hod. pracovný čas- bonus za dochádzku do zamestnania

- príspevok na dopravu do zamestnania

- odborný rast a vzdelávanie

- príspevok na DDS

- stravovanie v priestoroch zamestnávateľa

- darčeky pre zamestnancov (vianočný balíček, vitamínový balíček)

Žiadosti spolu so životopisom nám môžete zasielať prostredníctvom kontaktného formulára Profesie alebo na adresu spoločnosti s uvedením názvu pozície. V žiadosti prosím uveďte Vaše kontaktné údaje a súhlas na spracovanie osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť železničnej techniky výhodou

- dobrá orientácia v oblasti spaľovacích motorov výhodou

- riadiace a komunikačné schopnosti

- pracovné nasadenie a zodpovednosť

- odolnosť voči stresu

- spoľahlivosť

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. sú najvýznamnejšou firmou na opravy motorových rušňov v SR. Vo výrobných priestoroch je možné realizovať najnáročnejšie operácie pri rekonštrukciách a modernizáciách železničných koľajových vozidiel. Vykonávajú sa tu klasické opravy aj rekonštrukcie a výroba strojných súčiastok a zostáv pre neželezničných zákazníkov, zváranie konštrukcií pre dopravnú a manipulačnú techniku, zváranie tenkostenných konštrukcií.
Ďalšie informácie nájdete na www.zoszv.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4768201  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac