Posunovač

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
540,00€ - 620,00€ v závislosti od počtu odpracovaných rokov na železnici

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie posunovacích prác v pridelených depách. Zaisťovanie ŽDV proti neúmyselnému pohybu. Zabezpečovanie prístavby ŽDV na prevádzkové ošetrenie, do opráv a na zbrojenie.

Cestovné výhody na tratiach ŽSR, cestovné výhody na tratiach zahraničných železníc a dopravných spoločností, príspevok na stravu, príspevok na ubytovanie,
odborné vzdelávanie, výhody sociálneho programu.

Do výberového konania na uvedenú profesiu bude uchádzač pozvaný po predložení všetkých požadovaných dokladov v stanovenom termíne na prihlásenie a po splnení všetkých požiadaviek. Originál požadovaných dokladov je uchádzač povinný predložiť pri účasti na výberovom konaní.
Požadované doklady k výberovému konaniu:
• prihláška, resp. žiadosť na výberové konanie na zverejnenú pracovnú profesiu,
• profesijný životopis, vrátane kontaktných údajov,
• doklady o dosiahnutom vzdelaní,
• súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:
„Ako dotknutá osoba udeľujem Železničnej spoločnosti Slovensko ,a.s. v súlade s § 9 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracúvaním mojich uvedených osobných údajov, pre účely a na dobu trvania vyhláseného výberového konania.“

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidované.

ORGANIZAČNÉ POKYNY
Prihlásenie: do 31.10.2016 do 10,00 hod. Predpokladaný termín výberového konania: 10.11.2016
Zaradenie na pracovnú pozíciu: 01.12.2016

Prihlášku na výberové konanie (ZN: Posunovač) zasielajte e-mailom na adresu:
bauerova.zuzana@slovakrail.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

železničné zameranie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lojálnosť, spoľahlivosť, optimizmus, sebadôvera, výkonnosť, zodpovednosť , odolnosť voči stresu.
Komunikačné schopnosti, koncepčné myslenie, samostatné a rýchle rozhodovanie, schopnosť čeliť nepríjemným situáciám, rýchle riešenie krízových situácií, schopnosť adaptácie na zmeny, orientácia na výsledok, tímová spolupráca .
Zdravotné požiadavky - veľmi dobrý zdravotný stav, bez korekcie očí - ZS 2, psychická spôsobilosť

prevádzkovanie železničnej osobnej dopravy

Rožňavská 1
832 72 Bratislava
ID: 2769155   Dátum zverejnenia: 17.10.2016