Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Senior účtovník

Miesto práce
Bratislava
Nástup do pracovného pomeru je možný k 01.06.2024 prípadne podľa dohody. Tešíme sa na Vás!
1 510 EUR/mesiac• 1290 EUR brutto je základná mesačná zložka mzdy pri nástupe do pracovného pomeru • cca 220 EUR brutto – pohyblivá zložka mzdy vyplácaná mesačne po splnení stanovených ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v oblasti účtovníctva a daní?
Vaša práca bude zameraná na kontrolu formálnych náležitostí vstupných dokladov, spracovanie faktúr, účtovanie, vytvorenie účtovného záznamu a jeho potvrdenie správnosti, príprava podkladov k auditu, archivácia účtovných dokladov...

  • 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať)
  • Skrátený týždenný fond pracovného času 37,5 hodiny - pružný pracovný čas PO-PIA
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na rekreačný poukaz
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy
  • Benefity dohodnuté s externými partnermi

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: kariera@zscargo.sk
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

  • Úplné stredné odborné vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Odborné vedomosti z účtovníctva
  • Prax v účtovníctve 2 roky
  • MS Office – základy, SAP - výhodou
  • Ďalšie odborné skúšky a certifikáty sú výhodou
  • Ochota a schopnosť učiť sa, zodpovednosť, svedomitosť, nekonfliktnosť, komunikatívnosť, presnosť, emocionálna stabilita, čestnosť, vytrvalosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4836191  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 510 EUR/mesiac