Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Mechanik železničných koľajových vozidiel

Miesto práce
Zvolen
Nástup do pracovného pomeru je možný po splnení podmienok ihneď, alebo podľa dohody.
1 460 EUR/mesiac*900 - 1000 EUR brutto je základná mesačná mzda pri nástupe do pracovného pomeru - výška základnej mesačnej mzdy je v závislosti od praxe uchádzača. K tomu: * 70 eur mesačné komplexné a merateľné ukazovatele * 120 EUR mesačné výkonové prémie už pri odpracovaní produktívnych 140 normohodín v danom mesiaci * cca 120 EUR príplatky za so, ne a sviatky * cca 150 EUR za 2x vloženú zmenu počas mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie kontrol, opráv a výmen jednotlivých mechanických častí železničných koľajových vozidiel (ŽKV), premeriavanie všetkých druhov podvozkov ŽKV, vyväzovanie a zaväzovanie dvojkolesí, kyvných ramien a podvozkov ŽKV, meranie určených mier na skupinách ŽKV.

  • 1500 EUR náborový a stabilizačný príspevok
  • Práca 15 dní v mesiaci (turnus "obdeň") s dĺžkou zmeny 10:42 hod
  • 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
  • Skrátený 37,5 hodinový týždenný fond pracovného času bez zníženia mzdy
  • Započítanie prestávky na jedlo a odpočinok do pracovného času
  • Prémie za včas ukončené opravy železničných koľajových vozidiel
  • 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať)
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Príspevok na sociálnu výpomoc
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy pri osobných prekážkach v práci
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy na zlepšenie starostlivosti o rodinu
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Peňažný dar pri pracovných výročiach a životných jubileách
  • Výhodné cestovanie vlakom na Slovensku a v zahraničí
  • MultiSport karta
  • Zvýhodnené vybrané bankové produkty v zmluvných bankách
  • Zvýhodnené kúpeľné pobyty vo vybraných zariadeniach
  • Zvýhodnené pobyty vo vybraných hoteloch

Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie na oblasť opravárenstva, údržbu strojov, zariadení a pod.

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore bude zohľadnená vo výške základnej mesačnej mzdy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodnými uchádzačmi sú uchádzači, ktorí spĺňajú nasledovné podmienky:

  • Majú minimálne stredné odborné vzdelanie s technickým zameraním pre oblasť opravárenstva, údržbu strojov, zariadení a pod.
  • Majú odborné vedomosti z technickej, opravárenskej alebo údržbárskej oblasti
  • U uchádzačov s praxou sa vyžadujú aj praktické skúsenosti z odborov mechanika, opravárenstvo, údržba, strojníctvo
  • Majú dobrý zdravotný stav pre manuálnu prácu
  • Dokážu pracovať v kolektíve, majú schopnosť učiť sa, sú zodpovední, spoľahliví, disciplinovaní

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4783666  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 460 EUR/mesiac