Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Rušňovodič vo výcviku

Miesto práce
Nové Zámky
Nástup do pracovného pomeru je možný k 15.04.2024 prípadne dohodou.
1 115 EUR/mesiac• základná mesačná mzda 1065 EUR brutto počas prípravy na povolanie rušňovodiča, k tomu 50 EUR brutto je pohyblivá mesačná zložka mzdy • 1750 EUR brutto dosiahnutá priemerná mzda roku 2023 v profesii rušňovodič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytneme Vám teoretickú a praktickú prípravu formou kurzu s následným zaradením na profesiu rušňovodič vo výcviku. Samostatný výkon práce rušňovodiča je zameraný na riadenie a obsluhu hnacích koľajových vozidiel na železničnej dráhe v zmysle príslušných dopravných predpisov a technologických postupov

  • 3000 EUR – stabilizačné príspevky pre novoprijatých zamestnancov
  • Zvýšenie základnej mzdy po zaradení na samostatný výkon práce
  • Zvýšenie pohyblivej zložky mzdy po zaradení na samostatný výkon práce
  • Ďalšie zvýšenie základnej mzdy pri rozšírení činností súvisiacich s prácou rušňovodiča
  • cca 400 EUR príplatky vyplácané po zaradení na samostatný výkon práce
  • 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre vybranú profesiu, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu pôsobnosti kolegu)
  • 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona)
  • Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
  • Skrátený 36 hodinový týždenný fond pracovného času so započítaním prestávky na odpočinok a jedenie do prac. času po zaradení na samostatný výkon práce
  • Pracovný pomer uzavretý na neurčitý čas so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Internátny kurz pre zabezpečenie kvalitnej teoretickej prípravy, praktický a dielenský výcvik
  • Pracovné voľno pri osobných prekážkach v práci s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na rekreačný poukaz
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Benefity dohodnuté s externými partnermi
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • A mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte. Tešíme sa na Vás.
Svoje žiadosti a životopisy môžu uchádzači zasielať na e-mail: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich stanovené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Minimálne stredné odborné vzdelanie alebo úplné stredné všeobecné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaní sú aj uchádzači bez praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredné odborné vzdelanie alebo úplné stredné všeobecné vzdelanie
  • Zdravotný stav podľa osobitného zákona - t.j. psychická spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 1 (dobrý zrak a sluch – jedná sa o prácu v koľajisku) + zdravotný stav vhodný pre nočnú prácu
  • Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, ochota a schopnosť učiť sa, presnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, disciplinovanosť,
  • Bezúhonnosť (treba dokladovať výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace)
  • Vek: min. 19 rokov (pri nástupe do kurzu)

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4774667  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 115 EUR/mesiac