Rušňovodič v zácviku

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Drieňová 24, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
560-600 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, obsluha hnacích železničných vozidiel pri posune a na vlakoch nákladnej dopravy, vrátane vyhľadávania porúch, prípadne rozhodovania o oprave resp. výmene hnacích vozidiel a vozňov pri poruchách na nákladných vlakoch na tratiach ŽSR. Vykonávanie činností v zmysle interných predpisov.

Režijné výhody, výhody podnikovej kolektívnej zmluvy, dôchodkové doplnkové pripoistenie

Pred zaradením na pracovnú pozíciu je potrebné absolvovať psychologické a lekárske vyšetrenie, ktoré je hradené našou organizáciou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojarsky, elektrotechnický

vek min. 20 rokov, ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, manuálne zručnosti, spoľahlivosť, zodpovednosť, bezúhonnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou železničnou prepravou

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Sekcia personálnych služieb
Drieňová 24
820 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Edita Hazlingerova
Tel.: 0220293235
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827059   Dátum zverejnenia: 25.11.2016