Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Špecialista správy budov

Miesto práce
Drieňová 24, Bratislava
Termín nástupu
1.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava stavieb, rozpočtovanie, kontrola stavieb, preberanie stavieb, administratíva spojená s vystavovaním požiadaviek na opravy, vrátane obhliadok skutočného stavu stavieb, iná činnosť priamo spojená s realizáciou stavieb.

výhody Podnikovej kolektívnej zmluvy, režijné výhody, pružný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vytrvalosť, ctižiadostivosť, schopnosť sa učiť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Edita Hazlingerová
Tel.: +421 2 2029 3235, +421 903 822 073
E-mail: poslať životopis
ID: 2270795  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac