Dopravný/železničný psychológ

Miesto práce
U. 1. mája 34, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 469 EUR/mesiacod 1469 € + prémiová zložka, po skúšobnej dobe zmluvná mzda od 1500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše pracovisko v Žiline (Bratislave, Košiciach, Zvolene) potrebujeme dopravného psychológa s certifikátom pre dopravnú psychológiu, ktorého pracovnou náplňou bude:
• posudzovanie psychickej spôsobilosti na výkon práce
• psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• personálne poradenstvo a konzultačná činnosť
• lektorská činnosť – realizácia vzdelávacích aktivít
• participácia na realizácii prieskumov, analýz, štatistických rozborov,
štandardizácii psychodiagnostických metód
alebo
železničného psychológa , ktorého pracovnou náplňou bude:
• odborná asistencia v procese posudzovania psychickej spôsobilosti
• príprava podkladov na psychologické vyšetrenie, organizačná, administratívna
podpora
• počas špecializačného/certifikačného štúdia realizácia psychodiagnostických
vyšetrení pod supervíziou

PONÚKAME:
• príspevok na stravovanie
• istota pravidelnej mzdy
• odborné školenia
• cestovné výhody doma i v zahraničí
• pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok nad rámec Zákonníka práce
• príspevok na životné poistenie
• príspevky na rekreačné pobyty
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• pre dlhodobých zamestnancov odmeny pri životných jubileách, či pracovných výročiach
• a ďalšie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Požadujeme:
Železničný psychológ
• vysokoškolské II. stupňa - odbor psychológia
• špecializačné štúdium - výhodou
• prax v psychodiagnostike - výhodou

Dopravný psychológ
• certifikované štúdium v odbore Dopravná psychológia
• špecializačné štúdium v odbore Pracovná a organizačná psychológia
(alebo Klinická psychológia, resp. Poradenská psychológia)

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Galina Slovačková
Tel.: +421904746549
E-mail: poslať životopis