Inšpektor pre školenie

Miesto práce
Ulica 1. mája 34, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 335 EUR/mesiac1.335€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme do kolektívu kolegu alebo kolegyňu, ktorých náplňou práce bude:
• vykonávanie odborných prednášok na pravidelnom školení na inštitúte vzdelávania, školiacich strediskách a školiacich miestach
• poskytovanie konzultácii v rámci interaktívnych školení, vykonávanie poradenskej činnosti
• vykonávanie mimoriadnych školení k novelizáciám a zmenám do predpisových ustanovení ŽSR
• prednášanie na seminároch vedúcich zamestnancov alebo iných vzdelávacích aktivitách určených pre vedúcich zamestnancov
• vyučovanie v internátnych kurzoch a kurzoch na dochádzku
• vykonávanie odborných, periodických odborných a mimoriadnych skúšok v rámci vnútorného predpisu o odbornej spôsobilosti
• vykonávanie školení z BOZP pre vedúcich zamestnancov, zástupcov zamestnancov a prevádzkových zamestnancov
• účasť na odborných seminároch, kurzoch, školeniach, metodických poradách a iných akciách na zabezpečovanie odborného rozvoja inšpektorov pre školenie v špecifických oblastiach
• príprava a tvorba legislatívy a jej uplatňovanie v procese rozvoja a vzdelávania, riešenie aplikácie ustanovení predpisov a legislatívnych zmien v podmienkach ŽSR
• účasť na zhotovovaní učebných textov a testových otázok pre odborné skúšky zamestnancov
• navrhovanie a realizácia stratégie rozvoja podnikového vzdelávania na základe spätnej väzby od zákazníkov a prieskumu trhu
• riadenie projektových tímov s cieľom navrhovať a vyvíjať nové vzdelávacie produkty, učebné pomôcky, vyučovacie metódy a e-learning v podmienkach ŽSR
• zavádzanie progresívnych metód vzdelávania do praxe s využívaním vhodných učebných pomôcok a didaktickej techniky
• vykonávanie činnosti odborného garanta v špecifickej oblasti - nové trendy vývoja vzdelávania, zodpovednosť za spracovanie a aktualizáciu plánov kvality v oblasti legislatívnej, didaktickej a požiadaviek zákazníkov
• vedenie určenej dokumentácie o vzdelávacích akciách a príprava podkladov z ukončených vzdelávacích akcii v predpísanom termíne
• príprava podkladov pre fakturáciu za poskytnuté služby
• dodržiavanie ustanovení dokumentácie systému manažérstva kvality
• plnenie úloh vyplývajúcich z externých a interných auditov systému manažérstva kvality

Sociálny dialóg ŽSR patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku. K jeho výsledkom patria aj nasledovné benefity:
Pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci
• na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení Vám poskytneme pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce
• na sprevádzanie Vášho rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia máte nárok na ďalšie pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce
• ak ste osamelá žena alebo osamelý muž s dieťaťom do 8 rokov alebo dieťaťom ZŤP do 26 rokov, poskytneme Vám pracovné voľno s náhradou mzdy
Starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov
• počas prvých 10 dní čerpania PN Vám vyplatíme dennú náhradu príjmu vo výške 60% vymeriavacieho základu
• pre vybrané profesie umožníme absolvovať rekondičné pobyty
• poskytujeme bezplatné psychologické poradenstvo a pravidelné lekárske prehliadky v závislosti od veku a pracovného zaradenia zamestnanca
Odmeny pre zamestnancov
• odmeníme Vás za vernosť pri životných jubileách - 50 a 60 rokov veku, podľa dĺžky odpracovaných rokov v našej spoločnosti od 100 EUR do 700 EUR
• odmeníme Vás aj pri odchode do dôchodku - 100 EUR za každý odpracovaný rok
• pri pracovných výročiach dostanete podľa dĺžky odpracovaných rokov odmenu od 70 do 190 EUR
Benefity v oblasti stravovania
• poskytneme Vám elektronické stravovacie poukážky alebo finančný príspevok na stravovanie a v prípade zmeny dlhšej ako 11 hodín máte nárok na 2. hlavné jedlo (ďalšia stravovacia poukážka alebo ďalší finančný príspevok na stravovanie)
• dostanete príspevok zo sociálneho fondu na každé hlavné jedlo
• poskytneme náhradu pitnej vody a bezplatné občerstvenie pri záťaži teplom alebo chladom
Kariérne podmienky
• ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti a každoročný nárast mzdy
• zamestnáme Vás na dobu neurčitú
• garantujeme Vám pravidelnú mesačnú mzdu
• umožníme Vám celoživotné odborné vzdelávanie a profesijný rozvoj
Príspevky zo sociálneho fondu
• pre darcov krvi, držiteľov Jánskeho plakety
• na rekreačný pobyt v zariadeniach ŽSR a zariadeniach odborových organizácií
• na regeneráciu pracovnej sily
• pri dlhodobej práceneschopnosti
• na sociálnu výpomoc pri ťaživej situácii v rodine
Podpora zvýšenia kvality života
• prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie: STABILITA
• ponúkame cestovné výhody na Slovensku a v zahraničí pre Vás i Vašich rodinných príslušníkov
• ponúkame príspevok na životné poistenie zamestnancov Dynamik Ž
• z neinvestičného fondu Solidarita Vás finančne podporíme pri registrovanom závažnom pracovnom úraze, pri ťaživej životnej situácii alebo živelnej pohrome

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie / odborná prax:
• úplné stredné vzdelanie a 5 rokov odbornej praxe
• vzdelanie dopravného zamerania - výhodou
Zdravotná spôsobilosť:
• zmyslová skupina „3“
Odborná spôsobilosť:
• odborná spôsobilosť niektorej z OS č. 19, 20 v zmysle predpisu ŽSR Z 3
• znalosť organizačnej štruktúry ŽSR a platnej legislatívy

Počítačová gramotnosť
• MS Office (Word, Excel, Outlook, Fabasoft) – pokročilý užívateľ

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• dobré komunikačné schopnosti
• flexibilita, kreativita, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
• samostatné a rýchle konanie/rozhodovanie
• rýchle a bezstresové riešenie krízových situácií
• schopnosť adaptácie na zmeny

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Galina Slovačková
Tel.: +421904746549
E-mail: poslať životopis