Signalista

Miesto práce
železničná stanica Plaveč, Prešovský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
887 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie dopravnej cesty pre vlaky a posun pomocou ústredne, miestne a ručne stavaných výmen, výkoľajok, návestidiel. Sledovanie návestidiel a dávaných návestí a jazdy vlakov. Obsluha oznamovacích a zabezpečovacích zariadení a ich kontrola, obsluha koľajových bŕzd. Vedenie dopravných záznamov. Prehliadka a prevádzkové ošetrenie výhybiek v pridelenom obvode.

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov aj rodinných príslušníkov, pravidelné lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita a.s., životné poistenie pre zamestnancov - Dynamik Ž - generali poisťovňa a.s., sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu ( nad rámec zákona), poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200 eur na dochádzku do zamestnania do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska

Informácie o výberovom konaní

Voľné 1 pracovné miesto v Železničnej stanici Plaveč.
Záväzok zotrvania v pracovnom pomere na dobu 1 roka.
Pred uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu absolvovanie vstupnej lekárskej prehlidky a psychologického vyšetrenia.
Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu získanie spôsobilosti BOZP a získanie odbornej spôsobilosti formou internátneho kurzu v rozsahu 142 hodín teoretickej prípravy, 80 hodín výcviku pred odbornou skúškou, minimálne 14 striedavých denných a nočných zmien pred odbornou skúškou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

škola technického zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické prdpoklady

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Bublávková
Tel.: +421911368585
E-mail: poslať životopis
ID: 3130784  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 887 €