Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadení

Miesto práce
okres Púchov, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
835,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie údržby, obsluhy, komplexných rekonštrukcií a opráv pevných trakčných a silnoprúdových zariadení a zariadení diaľkového a ústredného ovládania, väzby napájačov, ochrán a automatík elektrických zariadení vrátane prenosových zariadení , práca vo výškach

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, pravidelné lekárske prehliadky vyplývajúce zo zákona 245/2010 Z.z. hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a.s., životné poistenie pre zamestnancov v poisťovni DYNAMIK Ž - Generali a.s., sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenie za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, prácu vo sviatok, v sobotu a nedeľu (nad rámec zákona)

Voľné typové pozície "Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadení" - 3 voľné miesta
Čadca - 1 voľné miesto
Púchov - 1 voľné miesto
Trenčianska Teplá - 1 voľné miesto

Stredné odborné vzdelanie v odbore:
prevádzkový elektromontér
elektromechanik v odbore silnoprúdová technika
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore:
silnoprúdová elektrotechnika
elektrotechnika

Pred uzatvorením pracovného pomeru absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky v zmysle vyhlášky MDPT č. 245/2010 Z.z.. na zmyslovú skupinu 3 a prácu vo výškach.
Po uzatvorení pracovného pomeru získanie spôsobilosti BOZP a získanie odbornej spôsobilosti v rozsahu 14 - 22 hodín interaktívneho školenia a 160 hodín praktického výcviku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie (povinné)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Bublávková
Tel.: +421911368585
E-mail: poslať životopis
ID: 3127739  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 835,-