Rušňovodič - traťový strojník

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
885,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, obsluha, údržba a opravy strojov, železničných koľajových žeriavov a zariadení ťažkej mechanizácie pre stavbu, údržbu a rekonštrukcie železničných tratí. Nastavovanie parametrov automatických strojov vrátane opráv motorov, elektrických a hydraulických častí agregátov. Riadenie, obsluha a údržba hnacích vozidiel na železničných tratiach, podnikových a závodných tratiach a vlečkách

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, pravidelné podrobovanie sa lekárskych prehliadok vyplývajúcich zo zákona č. 245/2010 Z.z. je hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a.s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK-Ž Generali poisťovňa, a.s., sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenie za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu /nad rámec zákona/.

Informácie o výberovom konaní

Voľné pracovné pozície " Rušňovodič - traťový strojník"
Vrútky - 2 voľné miesta

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika
Úplné odborné vzdelanie v odbore dopravná prevádzka

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky na zmyslovú skupinu 1 a vstupného psychologického vyšetrenia na pozíciu rušňovodič - traťový strojník v zmysle vyhlášky MDPT č. 245/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti, zdravotnej spôsobilosti a psychickej spôsobilosti osôb pri prevádzkovaní dráhy a dopravy na dráhe v znení neskorších predpisov.
Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu získanie BOZP a získanie odbornej spôsobilosti odborná skúška č. 25-B2 Rušňovodič Kategória B2 formou internátneho kurzu v rozsahu: 451 hodín teoretickej prípravy pred odbornou skúškou z technického okruhu, 165 hodín teoretickej prípravy pred odbornou skúškou z dopravného okruhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke, dopravné s technickým vzdelaním /povinné/ rekvalifikácia nie je možná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Bublávková
Tel.: +421911368585
E-mail: poslať životopis
ID: 3118275  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 885,-