Návestný majster

SMSÚ v pôsobnosti Oblastného riaditeľstva Trnava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Galanta, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
predpokladaná priemerná mzda 864,08 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom alebo oznamovacom zariadení. Účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení a technologických celkov zabezpečovacej alebo oznamovacej techniky. Spolupráca pri výlukových prácach na zariadeniach iných zložiek železničnej infraštruktúry.

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, pravidelné podrobovanie sa lekárskym prehliadkam vyplývajúcim zo zákona č. 245/2010 Z. z. je hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s., sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona). Poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

Voľné pracovné pozície "Návestný majster" v strediskách miestnej správy a údržby:
Bratislava - 9 voľných miest
Galanta - 2 voľné miesta
Leopoldov - 1 voľné miesta
Kúty - 4 voľné miesta
Trnava - 3 voľné miesta

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika - oznamovacia technika
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika - elektronické počítačové systémy
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika - automatizačná technika

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky na zmyslovú skupinu 2 a vstupného psychologického vyšetrenia na pozíciu návestný majster v zmysle vyhlášky MDPT č. 245/2010 Z. z. o odbornej spôsobilosti, zdravotnej spôsobilosti a psychickej spôsobilosti osôb pri prevádzkovaní dráhy a dopravy na dráhe v znení neskorších predpisov.
Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu získanie spôsobilosti BOZP a získanie odbornej spôsobilosti odborná skúška č. 42 Kontrola a údržba zabezpečovacej techniky formou internátneho kurzu a odborná skúška č. 46 Špecialista zabezpečovacej techniky formou interaktívneho školenia v rozsahu: 134 hodín teoretickej prípravy, 80 hodín výcviku pred odbornými skúškami 42 T a 46 T (časť teoretická), 120 hodín výcviku pred odbornými skúškami 42 P a 46 P (časť praktická).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie (povinné)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
ID: 2945798  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: predpokladaná priemerná mzda 864,08 €