Vedúci technického oddelenia

Regionálne pracovisko Nové Zámky, ul. M.R.Štefánika 64., okres Nové Zámky
Termín nástupu
15.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a kontroluje činnosť v oblasti technicko - ekonomickej a správcovskej.
Komplexne zabezpečuje a koordinuje činnosti technickej agendy a v rámci toho:
  • zodpovedá za stav budov a zariadení v správe SHM a ich evidenciu v IS ŽSR za bytový fond ŽSR v správe SHM,
  • zodpovedá za prípravu plánu investícií, plánu opráv a údržby, plánu verejného obstarávania a ich realizáciu, komplexne zabezpečuje revízie ÚTZ a TTZ,
  • zabezpečuje opravy, údržbu a komplexné rekonštrukcie objektov v správe SHM,
  • zabezpečuje podklady k získaniu rozhodnutí k likvidácii DHM v správe SHM,
  • organizačne zabezpečuje presuny - delimitácie nepotrebného majetku ŽSR,
  • zabezpečuje podklady k digitalizácii objektov v správe SHM ( fotodokumentácie, technická dokumentácia) v IS ŽSR, komplexné zabezpečenie agendy poistenia majetku a nahlasovania škôd,
  • rieši všetky spory a sťažnosti na úrovni RP, ktoré súvisia s činnosťou na oddelení techniky, práca v moduloch SAP ECC modul PM, modul AM, modul RE
Všetky činnosti zabezpečuje v zmysle platných právnych predpisov, zákonov a v zmysle interných predpisov ŽSR.
Vykonáva a zabezpečuje plnenie ďalších úloh uložených riaditeľom SHM, námestníkom riaditeľa SHM a vedúcim Regionálneho pracoviska.

Vnútroštátne a zahraničné cestovné výhody, zdravotná starostlivosť, výhody z kolektívnej zmluvy a sociálneho programu ŽSR.

Prihlášky na výberové konanie spolu s profesijným životopisom zasielajte najneskôr do 31.októbra 2014 na adresu: [email protected], prípadne poštou na adresu: ŽSR - Stredisko hospodárenia s majetkom Bratislava, Holekova 6, 811 04 Bratislava.
Kontaktná osoba: Bc. Alžbeta Potančoková tel.0911355025.
Zaslaním životopisu uchádzač súhlasí so spracovaním osobných údajov v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • praktické skúsenosti s riadiacou činnosťou,
  • prax v oblasti technického kreslenia ( pôdorysy).
  • precíznosť a dôslednosť v práci,
  • samostatnosť, komunikatívnosť, iniciatívnosť,
  • flexibilita, organizačné schopnosti,
  • autorizovaný stavebný inžinier pre pozemné stavby, resp. dopravné stavby výhodou.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Bublávková
Tel.: +421911368585
E-mail: poslať životopis
ID: 1906834  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac