Učiteľ chémia - biológia

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Ul. Družby 554/64, 976 81 Podbrezová, Brezno
Termín nástupu
09.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie predmetov chémia a biológia - priama výchovno-vzdelávacia činnosť, určená všeobecne záväzným právnym predpisom a ostatné činnosti súvisiace s priamou výchovno-vzdelávacou činnosťou ustanovené v pracovnom poriadku.

Pracovná ponuka je zverejnená pre Súkromné gymnázium (SG ŽP), ktorých je spoločnosť ŽP a.s. zriaďovateľom.
Pracovný úväzok - počas zastupovania MD a RD.

Práca v súkromnom školskom zariadení, ktorého zriaďovateľom je významná a stabilná hutnícka spoločnosť.
Perspektívne a profesionálne uplatnenie.
Motivujúce odmeňovanie a zamestnanecké benefity.

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom a dokladom o najvyššom dosiahnutom vzdelaní žiadame zaslať na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Učiteľstvo akademických predmetov chémia, biológia

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť.
Samostatnosť.
Odolnosť voči stresu.

ŽP a.s. - významná hutnícka spoločnosť na výrobu a predaj oceľových rúr a výrobkov. Spoločnosť patrí k najstarším hutníckym spoločnostiam v strednej Európe. Ich vznik sa datuje do roku 1840, keď boli započaté práce na výstavbe závodu. Výroba bola zahájená v roku 1851. Dnes patrí firma medzi globálnych hráčov s výrobnými závodmi v Slovenskej, Českej republike a Španielsku, ktorá realizuje predaj v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. Výrobný sortiment zahŕňa oceľové bloky, bezšvíkové rúry, presné bezšvíkové rúry, rúrové polotovary a tvarovky. Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov sú certifikované podľa štandardov ISO.

Adresa spoločnosti

SSOŠH ŽP a SG ŽP
Ul. Družby 554/64
976 81 Podbrezová
ID: 2769445   Dátum zverejnenia: 17.10.2016